Kia Aréna
O aréne
Výsledky
Prevádzkový poriadok
Harmonogram ihriska
Cenník
Fotografie
Kontakt
 
Tami
Urpiner
MAroSport
Masáže MM - Bc. Martin Mikulec
natia.sk
NewAngus
Evijo

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Lilien
Trinity
Športové poháre a ceny
Kia Slovakia
mojabystrica.sk
Joma
Coca Cola
Mamut
HKB s.r.o.
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker

Letné turnaje v KIA ARENE JÚL – AUGUST2011

Júl:

August:

LUPI


KOMENTÁR FOX CREED CUP 2011
BEŽNÝ ŠTANDARD VÍŤAZÍ V KIA ARÉNY
1. miesto: BEŽNÝ ŠTANDARD
2. miesto: BAFUNA
3. miesto: SPARTA BB
4. miesto: FOX CREED

V sobotu 27.8. sa v KIA ARÉNE uskutočnil 1. ročník FOX CRED CUPu, ktorého hlavným organizátorom boli chalani s FOX CREEDU. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev, ktoré organizátori rozdelili do dvoch skupín.

Zápas o 7. miesto:
1FC Horná – Hokejbalisti 4 -3

Zápas o 5. miesto:
Káblovci – Hellius 4 -3

SEMIFINÁLE TURNAJA:
Sparta BB – Bafuna 2 - 5
Fox Creed – Bežný Štandard 2 – 3

Zápas o 3.miesto:
Fox Creed - Sprata BB 1 – 6

FINÁLE FOX CREED CUP
Bežný Štandard – Bafuna 2 – 2 ( 3/2 pk.)

Na záver turnaja odovzdali chalani s Fox Creed víťazné trofeje a vecné ceny jednotlivým mužstvám. V mene OZ Športové aktivity BB, srdečne ďakujeme organizátorom turnaja, ako aj všetkým zúčastneným mužstvám.

Zápasy rozhodoval: Peter Dírer

LUPI
KOMENTÁR URPINER CUP 2011
MIBA SI ODNÁŠA Z KIA ARÉNY PUTOVNÝ POHÁR

1. miesto: MIBA CAPANEGRA
2. miesto: SRŠNE BR.
3. miesto: TIGER UNITED
4. miesto: HIFI

V sobotu 20.8. sa v KIA ARÉNE uskutočnil v poradí 4. ročník URPINER CUPu, ktorého hlavným organizátorom bolo OZ Športové aktivity BB. Hlavným sponzorom podujatia bol Banskobystrický pivovar URPINER a firma TRINITY- Slovak Hotel Alliance. Turnaja sa ako po iné roky zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré sme rozdelili do 3 skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách do play- off zápolení nepostúpil mužstvá: FD Mančaft, Doka Drevo, Bambočiho team a Celebrities. Uvedené mužstvá odohrali zápasy o konečné 9 -12 miesto na turnaji.

Pred štvrťfinálovými zápasmi sme uskutočnili súťaž nežného pohlavia v kopoch do prázdnej brány. Súťaže sa zúčastnilo 12 súťažiacich, pričom najlepšie si nohu vycentrovala Mirka Naďová, ktorá získala poukážku v hodnote 10 euri do reštaurácie New Angus a Nikola Pazúrová, ktorá 10 euri využiť na konzumáciu v reštaurácii Mamut.

ŠTVRŤ-FINÁLE TURNAJA:
MIBA – KOTALŠTÍ ORLI 3 - 2 (Zehnal 2x, Giertl - Mati, Pinter)
SRŠNE – FC SALVE 5 - 0 (Harvan 2x, Podstavek 2x, Balla )
TIGER UNITED – ATLETICO 2 – 1 (Petráň, Širka – Lenďo)
HIFI - TAMI 7 – 3 (Striež 3x, Styk 2x, Rajčan 2x - Patráš 2x, Martiška)

Pred semifinálovými duelmi sa uskutočnil exhibičný zápas medzi výberom zamestnancov firmy PIVOVAR URPINER a výberom KIA ARÉNY. Zápas sa v riadnom hracom čase skončil nerozhodne 4 - 4 (Magic, Burger, Hronček, Ondrejka - Žmuro, Pipo, Ninja a Iva). Na pokutové kopy boli úspešnejší zamestnanci Pivovaru Urpiner. Ďakujeme za reprezentáciu KIA ARÉNY. Kia Arénu reprezentovala aj Iva Sivoková.

SEMIFINÁLE TURNAJA:
MIBA – TIGERS UNITED 4 - 1
SRŠNE – HIFI 6 – 0

ZÁPAS o 3. miesto:
TIGERS UNITED - HIFI 2 – 0 (Baranyai, Václavík)

FINÁLE TURNAJA URPINER CUP 2011
MIBA CAPANEGRA – SRŠNE BR. 2 – 2 (3/2 pk.) (Čief, Výboh – Podstavek, Harvan)

Fuu výborný zápasík. Vo finále sa zaslúžene stretli dve najlepšie mužstvá na turnaji. Podľa toho čo sa u nás v KIA ARÉNE počas letných turnajov odohralo asi najlepší zápas.. Zápas mal svoju dynamiku a totálne nasadenie. Šršne sa ujali vedenia v prvom polčase 2-0. V druhom polčase hneď v úvode hráči Capanegry strelili kontaktný gólik. Zlomový okamih nastal v momente, keď obrovskú šancu nepremenili Šršne a ako sa hovorí nedáš –dostaneš sa tentokrát na ihrisku potvrdilo. Do konca zápasu sa už na skóre nič nezmenilo a tak o víťazovi museli rozhodnúť pokutové kopy, v ktorých boli úspešnejší hráči MIBA.

Na záver turnaja sme odovzdali víťazné trofeje, vecné ceny a putovný pohár, ktorý do svojho trvalého vlastníctva získalo mužstvo Capanegra ako víťaz 3 posledných ročníkov. Zároveň sme vyhodnotili najlepšieho brankára turnaja, ktorým sa stal Ján Malachovský /Sršne/ a najlepšieho hráča turnaja Romana Odlera, ktorý získal víkendový pobyt pre dve osoby od spoločnosti Trinity v hodnote 300 euri s možnosťou výberu hotela Senec, Sitno resp. Atrium.

Po skončení turnaja sme návštevníkom KIA ARÉNY v spolupráci s firmou Banskobystrický pivovar poskytli sud piva zadarmo. Posedenie a spoločná zábava pokračovala do neskorých nočných hodín.

V mene OZ Športové aktivity BB, srdečne ďakujeme všetkým mužstvám za účasť a predvedenú fair play hru. Sme radi, že ste si opäť v hojnom počte našli cestu k nám do KIA ARÉNY.

Srdečná vďaka patrí najmä firme Banskobystrický pivovar Urpiner ako aj firme Trinity- Slovak Hotel Alliance. Taktiež by sme sa radi poďakovali Pizzérii EVIJO, reštaurácie MAMUT a reštaurácií NEW ANGUS.

Ďakujeme aj nášmu pomocnému personálu – Šeherezádam...

Zápasy rozhodovali: Rišo Zíma a Vlado Kosec – srdečná vďaka páni..

LUPI
KOMENTÁR RYS OSTROVID CUP CUP 2011
AJAX VÍŤAZNE V KIA ARÉNE


1. miesto: AJAX
2. miesto: KREDENC
3. miesto: FK PLUS
4. miesto: FC JOGA BONITO

Na 1.ročníku RYS OSTROVID CUPU, ktorého hlavným organizátorom bol Ján Cimerman, Michal Miškuf &FK PLUS sa zúčastnilo 8 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách postúpili automaticky ako víťazi svojich skupín do semifinále mužstvá AJAX a FC JOGA BONITO.

VÝSLEDKY:
7 – 8. miesto: DREAM TEAM – REZERVÁR LIPT. REVÚCE 0 - 6

ŠTVRŤFINÁLE TURNAJA:
KREDENC – FLATY 2 – 0 /Perončík, Sečkár/
MULTIVITAMÍN – FK PLUS 2 – 4 / Chmelík, Šulko – Miškuf 2x, Cimerman 2x/

SEMIFINÁLE TURNAJA:
JOGA BONITO – KREDENC 0 -1 /Maľa/
V takticky hranom zápase padol jeden gólik, ktorý rozhodol o postupujúcom do finále. AJAX – FK PLUS 1 – 1 /Šimčík – Štepán/ 2 - 1 p.k. Ondro Dvorský v bráne Ajaxu zlikvidoval 2 pokutové kopy a tak výraznou mierou prispel k postupu svojho mužstva do finále.

ZÁPAS O 3. MIESTO:
JOGA BONITO – FK PLUS 1 - 2

FINÁLE TURNAJA RYS OSTROVID CUP 2011
AJAX – KREDENC 3 – 1

Hráči Kredencu sa ujali prekvapujúco vedenia, avšak to bolo z ich strany čo sa týka gólov v sieti svojho súpera všetko a tak hráči Ajaxu pohodlne otočili priebeh finálového stretnutia a stali sa zaslúžene víťazmi turnaja..
Na záver turnaja hlavní organizátori CIMO a MIFO odovzdali víťazné trofeje všetkým zúčastneným mužstvám. Turnaj pokračoval striedavo v diskotékovom a ľudovom tempe s kvalitnými tanečnými kreáciami priamo na ihrisku.
V mene OZ Športové aktivity BB, srdečne ďakujeme všetkým mužstvám za účasť ako aj organizátorom z mužstva PF PLUS a ich „peknému“ pomocnému personálu.

Zápasy rozhodovali: Vlado Kosec a Peter Dírer
LUPI

KOMENTÁR HELLIUS CUP 2011
HRÁČI IQ OPAŤ DOBYLI KIA ARÉNU

1. miesto: IQ
2. miesto: MLADOSŤ
3. miesto: SOSAURUS
4. miesto: FOX CREED

Na 3.ročníku Hellius cupu, ktorého hlavným organizátorom boli chalani s Helliusu&Robo Šuráni sa zúčastnilo 8 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Počasie organizátorom prialo a tak sme mohli na ihrisku v Kia Aréne mohli sledovať zaujímavé zápasíky nielen na ihrisku, ale aj na terase.

Duely v základných skupinách boli prerušené o 12.30 hod. kedy návštevníci zhliadli mimoriadne atraktívnu súťaž nežného pohlavia v kopoch do prázdnej brány. Súťaže sa zúčastnilo 9 súťažiacich, pričom zlatú medailu ako aj 7 voľných vstupov na termálne kúpalisko Kováčová si odniesla víťazka DJ Tina. Po súťaži nežného pohlavia sa odohralo exhibičné stretnutie, pri ktorom náš kámoš Juraj Hlucháň /Gemo/ spolu s pozvanými kamarátmi oslávil nielen na ihrisku, ale aj posedením v Kia Aréne svoju 50-tu. Srdečne blahoželáme Ďuri a ďakujeme.

Turnaj pokračoval rýchlym tempom zápasmi v základných skupinách a po nich nasledovali zápasy o konečné umiestnenie ako aj play off zápasy Hellius Cupu.

VÝSLEDKY :
7 – 8. miesto: Enzo – Brocak 3 - 2
5 – 6. miesto: Hellius – Sisep 2 - 2 /2 - 3 p.k/

SEMIFINÁLE TURNAJA:
IQ – Fox Creed 3 – 1
Mladosť – Sosaurus 2 – 0

Nasledovala komerčná prestávka, počas ktorej organizátori v tombole rozdali zaujímavé poukážky na termálne kúpalisko Kováčová, permanentky do solária Lilien ako aj lístky do Europacinemas.

ZÁPAS O 3. MIESTO:
Fox Creed - Sosaurus 4 - 4 / 4 - 5 p.k/
B. Krajčír 4x – Kasanický 2x, Boroš, Jančo V zápase o 3 miesto sme boli svedkami pomerne veľkého počtu gólov, pričom vynikol najmä autor 4golov Krajčír. Chalani s Fox Creed viedli 2 - 0, ale Sosaurusu sa podarilo vyrovnať na 2 - 2. Opäť ožili chalani s Fox Creedu , pričom viedli 4 - 2, avšak to bolo z ich strany všetko, a tak snaživí Sosauruáci vyrovnali v riadnom hracom čase na 4 - 4 a o bronzovej medaile tak rozhodovali pokutové kopy.

FINÁLE TURNAJA HELLIUS CUP 2011
IQ – MLADOSŤ 0 – 0 / 1 – 0 p.k/ Veľmi dobrý, rýchly zápasík, v ktorom vynikli najmä brankári, ktorí si ustriehli počas zápasu čisté konto a tak podobne ako v súboji o 3 miesto tak aj vo finále rozhodovali pokutové kopy, v ktorých boli úspešnejší hráči IQ. Na záver turnaja organizátori odovzdali víťazné trofeje ako aj vecné ceny zúčastneným mužstvám . Zároveň organizátori vyhodnotili najlepšieho brankára turnaja, ktorým sa stal Karol Holota /Mladosť / a najlepšieho strelca turnaja Braňa Krajčír /Fox Creed/. Turnaj pokračoval voľnou zábavou s kvalitnými tanečnými kreáciami a vyvrcholením turnaja bolo večerné kúpanie sa v bazéne. V mene OZ Športové aktivity BB, srdečne ďakujeme všetkým mužstvám za účasť ako aj organizátorom mužstvu HELLIUS a ich pomocnému personálu.

Zápasy rozhodovali: Vlado a Peter Kosec

LUPI
KOMENTÁR K MIBA CUP 2011
PRVENSTVO Z KIA ARÉNY SI ODNÁŠA D.P.H.

1. miesto: D.P.H.
2. miesto: TREND
3. miesto: MAMUT
4. miesto: SRŠNE BR

V poslednú júnovú sobotu sa v KIA ARÉNE uskutočnil v poradí 2. ročník MIBA CUPu, ktorého hlavným organizátorom Lukáš Berec a Peter Zehnal. Hlavným sponzorom podujatia bola firma MIBA – tieniaca technika a MIBA cafe, ktoré poskytli mužstvám zaujímavé poukážky. Turnaja sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré organizátori rozdelili do 3 skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách postúpili automaticky do štvrťfinále MIBA CAPANEGRA, BAFUNA, UNIOS a BEŽNÝ ŠTANDARD, pričom ostatné mužstvá odohrali zápasy play- off o štvrťfinálovú účasť.

ŠTVRŤ-FINÁLE TURNAJA:
BEŽNÝ ŠTANDARD – D.P.H 1 - 3
UNIOS - TREND 1 - 4
BAFUNA – MAMUT 1- 2
MIBA CAPANEGRA – SRŠNE BR 0 -0 ( 1-2 p.k.)

SEMIFINÁLE TURNAJA:
TREND – MAMUT 0 -0 ( 1-0 p.k). .
D.P.H. - SRŠNE BR 1-1 ( 2-1 p.k)

ZÁPAS O 3. MIESTO:
MAMUT – SRŠNE 3-3 ( 3-2 p.k.)

FINÁLE TURNAJA MIBA CUP 2011
TREND - D.P.H 3 -3 ( 1-2 p.k.)

Na záver turnaja Ondrej Výboh v spolupráci s hlavnými organizátormi turnaja odovzdal víťazné trofeje, vecné ceny, ako aj poukážky zúčastneným mužstvám . Zároveň organizátori vyhodnotili najlepšieho brankára turnaja, ktorým sa stal Daniel Nebožka./Mamut/ a najlepšieho hráča turnaja Braňo Srnka /D.P.H./ a najlepšieho strelca turnaja Daniel Balon ml. /Trend/ V mene OZ Športové aktivity BB, ďakujeme všetkým mužstvám za účasť ako aj organizátorom za ich rozhodnutie zorganizovať 2.ročník turnaja práve u nás v KIA ARÉNE.

Zápasy rozhodovali: Milo Hlaváček a Vlado Kosec

Kompletné výsledky turnaja nájdete na www.mumf.sk

LUPI
KOMENTÁR K MOTOR CAR CUP 2011
SPANILÁ JAZDA FC SALVE SKONČILA VO FINÁLE

1. miesto: BAFUNA ..finančná odmena: 55 eur
2. miesto: FC SALVE.. finančná odmena: 45 eur
3. miesto: BEERCELONA.. finančná odmena: 35 eur
4. miesto: VKK.. finančná odmena: 25 eur


V sobotu 23. júna sa v KIA ARÉNE uskutočnil v poradí 4. ročník MOTOR CAR CUP, ktorého hlavným organizátorom bolo OZ Športové aktivity BB. Hlavným sponzorom podujatia bola firma MOTOR CAR BB, ktorá poskytla pre zúčastnené mužstvá zaujímavé finančné dotácie. Turnaja sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré sme rozdelili do 3 skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách hrali o konečné umiestnenie t.j. 9 - 12 miesto nasledovné mužstvá: Adrenalín, 3 Café, FK Plus a Erima (zoznam podľa konečného poradia).

ŠTVRŤ-FINÁLE TURNAJA :
VKK – V.B. 6 - 1 ( Zlevský 3x, Kiaba, Lagovský, Kvačkaj - Faško)
MULTIVITAMÍN – FC SALVE 2 – 4 ( Chmelík, Babjak - Viskup 2x, Krafčík, Hromada)
BAFUNA – MÁRNA SNAHA 5 – 0 ( Hudec 2x, Masaryk 2x, Andraščík)
BEERCELONA – MOTOR CAR 5 – 0 ( Patráš 2x, Belko, Konkoľ, Vereš)

SEMIFINÁLE TURNAJA:
VKK – BAFUNA 1 – 3 /Zlevský – Hudec, Maruškin, Andraščík/ V zápase sa stretli dve výborné herne a takticky organizované mužstvá. Papierovým favoritom boli hráči Bafuny, čo potvrdil aj konečný výsledok, aj keď stretnutie boli mimoriadne vyrovnané a gólové príležitosti sa „prelieval“i na oboch stranách. .

FC SALVE – BEERCELONA 4 – 1 /Viskup 2x, Ševčík, Ráno - Patráš/ Spanilá jazda FC Salve pokračovala aj v semifinále. Tentokrát si to odniesli chalani z Beercelony, ktorí sa všemožne snažili dobýjať bránu Salve, avšak ostalo len pri snahe. Naopak rýchle kontry Salvákov boli „smrteľné“

ZÁPAS o 3. miesto:
VKK - BEERCELONA 2 – 2 2:3pk. /Turčan R. 2x – Patráš, Konkoľ / Výborný rýchly zápas s množstvom šancí na oboch stranách, ktorý v riadnom hracom čase skončil nerozhodne a tak o víťazovi tak museli tentokrát rozhodnúť pokutové kopy, v ktorých za „kratší povraz“ ťahali hráči VKK.

FINÁLE TURNAJA MOTOR CAR CUP 2011
BAFUNA - SALVE 8 - 1 / Hudec 3x, Lobb 2x, Andraščík 2x,Bubeník - Ševčík / Spanilá jazda chalanov z FC Salve sa skončila finálovým súbojom, v ktorom jednoznačne dominovala 2. ligová BAFUNA.

Na záver turnaja Ing. Aďa Dobríková (riaditeľka marketingu firmy MOTOR CAR BB) odovzdala víťazné trofeje ako aj finančné poukážky zúčastneným mužstvám . Zároveň sme vyhodnotili najlepšieho brankára turnaja, ktorým sa stal Igor Kleniar /VKK/ a najlepšieho hráča turnaja Milana Viskupa / FC SALVE/

V mene OZ Športové aktivity BB, skutočne ďakujeme všetkým mužstvám za účasť a predvedenú fair play hru. Sme radi, že ste si opäť v hojnom počte našli cestu k nám do KIA ARÉNY.

Srdečná vďaka patrí najmä firme MOTOR CAR BB, ktorá ako hlavný reklamný partner KIA ARÉNY poskytla nielen finančnú dotáciu, ale taktiež vecné ceny pre zúčastnené mužstvá. Taktiež by sme sa radi poďakovali Lukášovi Jagnešákovi – spolumajiteľovi reštaurácie Mamut. Firme MOTOR CAR BB..ďakujeme za možnosť realizovať pre návštevníkov predvádzacie jazdy na vozidle KIA SPORTAGE.

Zápasy rozhodovali: Rišo Zíma a Milo Hlaváček
LUPI
KOMENTÁR K FLATY CUP 2011 - SRŠNE OPAŤ DOBYLI KIA ARÉNU

1. miesto: SRŠNE BREZNO
2. miesto: TORPÉDO STAVBÁR
3. miesto: ŠACHOVÝ KRÚŽOK

V sobotu 16. júna sa v KIA ARÉNE uskutočnil v poradí 3. ročník FLATY CUP-u, ktorého hlavným organizátorom tak ako aj po iné roky bol Roman Odler. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré hlavný organizátor rozdelil do dvoch skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách sa tento-krát s turnajom na prekvapenie rozlúčilo mužstvo IQ/ víťaz minulo-týždňového TAMI Cupu/ a mužstvo Colo- Colo.

ŠTVRŤ-FINÁLE TURNAJA:
FC STOKA – SRŠNE 3 – 5
TORPÉDO STAVBÁR – FLATY 6 – 0
ŠACHOVÝ KRÚŽOK – FK PLUS 4 – 1
SISEP – MULŤÁCI 1 – 1 / 2 -3 pk./

SEMIFINÁLE TURNAJA:
TORPÉDO STAVBÁR – ŠACHOVÝ KRÚŽOK 1 – 0 /Tišo/ Extraligisti zvíťazili najtesnejším rozdielom, keď mužstvo Šachového krúžku viackrát podržal Milan Majling. Dokonca ani Domino ho nedokázal prekonať z pokutového kopu.

ŠRŠNE – MULTIVITAMÍN 2 – 2
/3 – 2 pk./ /Podstavek, Bala - Žmuro, Záhora M./ Chalani z Brezna čoskoro viedli nad svojim protivníkom 2 – 0, ale Mulťáci ako správni bojovníci sa nevzdávali a do konca zápasu sa im podarilo vyrovnať, a tak o postupujúcom rozhodli až pokutové kopy.

ZÁPAS o 3. miesto:
ŠACHOVÝ KRÚŽOK – MULŤÁCI 2 – 0 / Majling, Figúr/ Mulťákom už nezostali sily, aby pretrhli smolu a získali v Kia Aréne nejaké to pódiove umiestnenie..

FINÁLE TURNAJA FLATY CUP 2011
TORPÉDO – SRŠNE 1 - 2 /Tuhársky - Harvan, Pobožný/ Šršnom sa po druhý krát v slede podarilo vyhrať Flaty cup, keď Torpédu v záverečných minútach nestačilo ani power play, počas ktorého sa ďalším hráčom stal Domino Škubák.

Na záver turnaja OĎO...odovzdal poháre zúčastneným mužstvám a vyhodnotil aj najlepšieho brankára turnaja, ktorým sa stala Peťa Tišliarová.

V mene OZ Športové aktivity BB, ďakujeme všetkým mužstvám za účasť a predvedenú fair play hru. Srdečná vďaka patrí najmä BIG Oďovi –organizátorovi turnaja.

Zápasy rozhodovali: Tóno Gluch a Pepo Kosec

KOMENTÁR K TAMI CUP 2011

:: fotografie ::

1. miesto: IQ
2. miesto: 2 MK TAMI
3. miesto: FC PRIECHOD

V sobotu 9. júna sa v KIA ARÉNE uskutočnil v poradí 3. ročník TAMI CUP-u, ktoréhpo hlavným organizátorom tak ako aj po iné roky bol Milan Patráš. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré hlavný organizátor rozdelil do dvoch skupín.

Výsledky skupinovej fázy turnaja môžete nájsť tu.

Po odohratí základných skupín nasledoval exibičný zápas medzi mužstvami: TAMI TESCO TEAM KEŽMAROK - AGROTAMI NITRA

V exibičnom zápase nastúpil na hraciu plochu v Kia Aréne aj majiteľ Tatranskej mliekárne Ing. Bobák Mikuláš ako aj obchodný riaditeľ Tatranskej mliekárne Mgr. Husák Ján. Úspešnejší boli hráči TAMI TESCO TEAM KK, ktorí zvíťazili nad svojim súperom 5-4 / Bobák 2x, Husák 1x, Čampa, Patráš – Duriš 2x, Tehlár, Mečár/. Nasledovali pokutové kopy, v ktorých boli tentokrát úspešnejší hráči Agrotami Nitra v pomere 3 – 1.

Po exibičnom zápase nasledoval zápas o 3. miesto v ktorom hráči Priechodu deklasovali mužstvo Jarného Vánku po výsledku 9 - 1 / Chaban 4x, Homola 2x, Bartko 2x, Slobodník - Kukučka /

Po zápase o 3. miesto nasledovala súťaž nežného pohlavia v kopaní do prázdnej brány, ktorá potešila mužskú časť publika. Súťaže sa zúčastnilo 15 žien a dievčat, pričom hlavný organizátor ocenil v poradí prvé tri účastnícky hodnotnými kozmetickými balíčkami.

V rýchlom slede nasledovalo finále turnaja TAMI CUP, v ktorom sa stretlo mužstvo TAMI a mužstvo IQ. V napätom finálovom zápase sa mužstvo TAMI ujalo vedenie gólom Maja Martišku, avšak hráči IQ otočili vývoj stretnutia vo svoj prospech po góloch Piláta a Kuriana. Hráči TAMI sa však nevzdávali a dokázali vyrovnať Jarom Vetrákom na konečný výsledok 2 – 2. Nasledovali pokutové kopy v ktorých boli úspešnejší hráči IQ, ktorí zvíťazili 3-2.

Po finálovom zápase nasledoval záverečný ceremoniál a vyhlásenie výsledkov turnaja. Ceny odovzdala hráčom generálna riaditeľka Agrotami Nitra Ing. Eva Gajarská spolu s hlavným organizátorom turnaja.

Najlepší hráč turnaja: Michal Bobor /IQ/
Najlepší brankár turnaja: Čampa Matej /COSMOS TRADING/
Najlepší strelec turnaja: Chaban Miro / FC PRIECHOD/

Po záverečnom ceremoniále prišlo aj na kultúrnu – spoločenskú časť turnaja, ktorá mňa osobne pozitívne prekvapila. Som rád, že ste sa dobre zabavili a najmä dobre u nás cítili. Na záver sa chcem poďakovať Milanovi Patrášovi za zorganizovanie turnaja, ale poďakovanie patrí Vám všetkým, ktorí ste v sobotu neváhali a prišli do KIA ARÉNY, či už ako hráči alebo ako fanúšikovia...... o rok dovidenia...

LUPI

VEĽKONOČNÝ TURNAJ V KIA ARENE...

::fotografie::

Pekné slnečné a teplotou priam ideálne futbalové počasie privítalo hráčov aj fanúšikov ďaľšieho ročníka Veľkonočného turnaja v KIA Arene v piatok 22. apríla. Turnaj sa hráva aj na počesť nášho tragicky zosnulého kamaráta Karola Gombíka a ďaľších, ktorí už nie sú medzi nami, preto nesie aj novší názov Memoriál Karola Gombíka. Futbalové zápolenia sa odohrali ako vždy v duchu fair-play, stabilná pätica družstiev (štvrtoligisti Drink Team, FC Run, Hrča, FC Juniperus a prvoligový Alien) si to na ihrisku rozdala „grupen“ štýlom každý s každým, pričom o prvom mieste rozhodol napokon vzájomný zápas. O prekvapenia sa starala najmä Hrča, keď dokázala remizovať s Alienom a dokonca poraziť Drink Team. Turnaj tentokrát oživil svojimi výkonmi na ihrisku predseda ligy, svojimi hymnami do rána sa takticky pripravujúci Mirík L. a záver obstarala dvojička Johny-Ondrík, ktorá svoje majstrovstvo predviedla aj pri grile. Následne sa turnaj prirodzene prehupol do svojej spoločenskej časti okorenenej vyhlásením víťazov, odovzdaním tradičných cien a rozborom jednotlivých herných situácií pri konzumácii energetických a prírodných nápojov.

Konečná tabuľka:
1. 1.FC Run
2. FC Juniperus
3. Alien
4. Hrča
5. Drink Team

Na záver chcem poďakovať všetkým zúčastneným hráčom za športové výkony, fanúšikom za podporu a „Pinter family“ za všetko, čo bolo nevyhnutné k úspešnému zavŕšeniu vydareného turnaja. A nesmiem opomenúť ani osobnosť turnaja p. rozhodcu, ktorého meno si pri všetkej úcte žiaľ neviem vybaviť.

Luky-Juniperus


JARNÝ TURNAJ CVC - OZ ŠPORTOVÉ AKTIVITY

:: fotografie ::


1. MIBA CAPANEGRA
2. TIGERS UNITED
3. HOKEJBALISTI
4. PLUS FK

Keď som schádzal po turnaji zo Sásovského kopca a pozrel sa na okolité zasnežené kopce -až ma zamrazilo!!!! Na druhej strane sme radi, že prišli hrať všetky mužstvá, hoci každý mal šancu zvážiť si, účasť na turnaji. Tentokrát sa nám bohužial nepodarilo objednať dobré počasie, ale na druhej strane, keby bolo ešte pršalo bola by to bývala totálna kalamita...síce nám poletovali aj vločky, ale chalani na ihrisku dreli a predvádzali svoje futbalové umenie zima – nezima. A za to hneď v úvode patrí všetkým zúčastnením mužstvá, ale všimol som si aj plno fanyniek.. SRDEČNÁ VĎAKA!!!!!! Skutočne klobúk dole pred Vami...ja osobne by som v tej zime odmietol nastúpiť.

Turnaja sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré sme rozdelili do 3 skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách sa následne s turnajom rozlúčili: PIZZERIA EVIJO, BB AQEX, FLATY a PIZZA LÁSKA. Zaujímavosťou zápasov v základných skupinách boli 3 remízy mužstva Adrenalín, vedené manažérom Igorom Medveďom. Zo zaujímavých výsledkov v skupinách vyberám nasledovné: Multivitamín-TAMI 1-4, Hokejbalisti- Multivitamín 4-3, Flaty – VKK 1-6, Plus FK- VKK 5-2, MIBA- Tigers 4-0, MIBA- BB Aqex 2-1, TAMI-Hokejbalisti 0-0, VKK-Adrenalín 1-1

ŠTVRŤFINÁLE TURNAJA:
PLUS FK – ADRENALÍN 4-0 Mladíci predčili snahu skúsených hráčikov. Manažér Cimo viťazí nad manažérom Medveďom. Góly: Miškuf 2x, Cimo, Krnáč

MIBA CAPANEGRA- MULTIVITAMÍN 5-1 No podľa mňa ťažko hrať a niečo vymyslieť proti zohratému teamu. Ale Mulťáci manažovaný Žmurom sa snažili..hoci aj chata určite zohrala svoje...čo povieš Žmuro? Góly: Bebo 2x, Výboh 1x, Zehnal, Giertl - Záhora M.

TAMI- TIGERS UNITED 1-4 No celkovo prekvapenie turnaja, ale keď som zisťoval u hlavného manažéra TAMI- M. Patráša v podstate žiadne prekvapenie...chalani sa prebudili zo zimného spánku, ale na druhej strane Riečanskí Tigri pracovali na sebe aj počas zimy -oplatilo sa.... Góly: W.Poliak – Woko, Petráň, Spišiak, Václavík

HOKEJBALSTI - VKK 3-0 kont. Hokejbalisti zaznamenali prvý úspech a čochvíľa uvidíte, že zďaleka nie posledný!!!!

SEMIFINÁLE TURNAJA:
MIBA CAPANEGRA- HOKEJBALSITI 4-1 Hokejbalisti sa snažili....používali najmä hru telom, mali vo svojich radoch aj prerážača, ktorý keď bolo treba odtlačil celý múr MIBA...ale aj tak predsa len nestačili na MIBA. Ale snaha sa cenní Hrčákovci..... Góly: Výboh 2x, Bebo, Giertl - M. Hrčák

PLUS FK –TIGERS UNITED 2-2 (2-3 pk) Veľmi dobrý zápas medzi mladíkmi. O postupujúcom do finále rozhodli pokutové kopy a tu mal štastnejšiu ruku vo výbere hráčov riečanský manažér Woko a ak si dobre pamätám dokonca aj sám seba nominoval za exekútora pokutového kopu. Dobrá práca Woko.... Góly: Cimo, Miškuf – Petráň, Kovalančík

ZÁPAS o 3. Miesto:

PLUS FK- HOKEJBALISTI 1-1 ( 1-2 na pk) Zápas hraný v dobrom tempe, lebo na oboch stranách dostatočný počet hráčov na striedanie, najmä hokejbalisti striedali ako hokejisti....zápas to vyrovnaný..padli dva góliky..po jednom na oboch stranách, takže remízka v riadnom hracom čase...nasledovali pokutové kopy...manažér Cimo..opäť nešťastná ruka pri výbere hráčov. Cimo, Cimo...zato manažér Hrčák..si so svojim natrénovaným mužstvom odnáša prvý úspech z Kia arény PS: No chalani z Plus FK....hokejbalisti chodili trénovať, či pršalo, či mrzlo..boli u nás...výsledok sa dostavil..vy ste tiež trénovali? Cimo mi vo štvrtok večer povie.... Góly: Lorinc - Hrčák

FINÁLE TURNAJA
MIBA CAPANEGRA – TIGERS UNITED 2-0 Zaujímavosťou finále bola skutočnosť, že tieto mužstvá sa už stretli v skupine , kde dominovala MIBA (4-0). Manažér Woko premýšľal akú stratégiu na hráčov MIBA ušiť? Nakoniec predsa len manažér Bebo opäť úspešnejší...no čo už Woko..dáme v lete turnaj...bude šanca chalanom to vrátiť....to už budete 3.ligoví hráči..... Góly: Bebo, Giertl

Ná záver sme odovzdali víťažné trofeje ....

Netreba zabudnúť ani na rozhodcov, ktorí to mali v zime veľmi ťažké ....Ján Faško a Rišo Zíma..srdečná vďaka chalani...aj nabudúce.....

Sponzor podujatia...Pizzéria Evijo..ďakujeme....za akciovú pizza cenu pre našich účastníkov...

No a čo povedať na záver? Dúfame, že ste si zahrali a boli spokojní....ja osobne som videl, že po zimnom spánku nikomu z Vás nadšenie nechýbalo, hoci niektorých aj riadne zo zimy triaslo...nuž aj taký je futbal......nech sa Vám darí chalani...

LUPI

:: fotografie ::

ROZLÚČKOVO-MIKULÁŠSKY CUP 2010

:: foto Mikuáš CUP 2010 ::

1.miesto: FC MAMUT
2.miesto: TAMI
3.miesto: VKK
4. miesto: VB MACO CAFE

V sobotu 4.12.2010 sa za účasti 16 mužstiev uskutočnil v „Sásovskej aréne“ turnaj, ktorý svojim futbalovým umením zatraktívnili aj aktuálni ligoví hráči Dukly BB - Viktor Pečovský (VKK) a Patrik Vajda (Flaty). Mužstvá boli rozdelené do 4 skupín, pričom po odohraní skupinových zápasov postúpili z každej skupiny prvé dve mužstvá.

SKUPINOVÉ VÝSLEDKY:
SKUPINA A: postúpili: FC MAMUT 9b a BB AQEX 4b, (vypadli: FK PLUS 3b a FC SALVE 1b)
SKUPINA B: postúpili: TIGERS UNITED 9b a VB MAKO CAFE 6b, (vypadli: HOKEJBALISTI 3b a URPINER 0b)
SKUPINA C:postúpili: VKK 9b a ADRENALÍN 6b, (vypadli: MULTIVITAMÍN 3b a FLATY 0b)
SKUPINA D: postúpili: TAMI 9b a ROOSEVELT 6b, (vypadli: ERIMA 1b a MÁRNA SNAHA 1b)

Po prekvapujúcom postupe (môj osobný pohľad) mužstiev Roosevelt a Adrenalín pokračovali štvrťfinálové súboje, v ktorých nezvládli úlohu favorita chalani z Tigers United a prekvapujúco sa s Mikulášskym turnajom rozlúčili. Najdramatickejši štvrťfinálový zápas sme videli v stretnutí VKK – Adrenalín, kde o postupujúcom rozhodla 9 séria pokutových kopov.

ŠTVRŤFINÁLOVÉ VÝSLEDKY:
FC MAMUT – BB AQEX 4 – 0
TIGERS UNITED – VB MAKO CAFE 1 – 2
VKK – ADRENALÍN 4 – 3 (p.k.)
TAMI – ROOSEVELT 4 – 1

SEMIFINÁLOVÉ ZÁPASY:
MAMUT – VKK 3 – 2 (p.k.) Hráči Mamuta odskočili VKK v priebehu zápasu na 2-0 (M.Majling, Výboh) avšak svoje vedenie neustrážili. Najskôr znížil za VKK Lagovský a keď v 5 sek. pred koncom zápasu vyrovnal Zlevský priamo z rohového kopu, museli rozhodovať o postupujúcom do finále pokutové kopy, v ktorých boli tentokrát úspešnejší hráči mužstva Mamut.

VB Mako Café – TAMI 0 – 4 ( Patráš, Poliak, Vetrák, Bokor) V tomto zápase hráči VB Mako Café nestačili na výbornú a oku lahodiacu kombinačnú hru predsa len skúsenejšieho teamu TAMI a tak im ostal len súboj o konečné 3. miesto na turnaji.

Zápas o 3.miesto
VKK – VB Maco Cafe 5 – 1 ( Pečovský, Zlevský,Balon, Maďar, Lagovský – Horvát) V zápase o 3. miesto dominovali na hracej ploche hráči VKK, ktorí utešenými akciami potešili oko nejedného fanúšika. VB Mako Café si zaslúži pochvalu za bojovný výkon.

FINÁLE MIKULÁŠSKEHO TURNAJA:
Vo finále sa stretli mužstvá MAMUT a TAMI 3 -2 ( Majling Mi. Majling Ma, Výboh - Patráš, Poliak). Veľmi dobrý zápas, ktorý sa „prelieval“ z jednej strany na druhú. Pekné kombinačné akcie v podaní oboch technicky vyspelých mužstiev. Mamut vstúpil do zápasu lepšie a viedol 2-0. Hráči Tami sa nevzdávali a znížili na 2-1. Na zníženie rozdielu 1 gólu odpovedali hráči Mamuta v poradí tretím gólom, čím svojmu súperovi odskočili opäť na rozdiel dvoch gólov. V závere sa podarilo Tami ešte skorigovať výsledok, ale z celkového prvenstva sa tešili hráči FC MAMUT.

V záverečnom ceremoniáli sme „ako bratia v duo“ odovzdali kapitánom víťazné „trofeje“. Vyhlásili sme aj niekoľko individuálnych ocenení, v rámci ktorých si hráči prevzali vecné ocenenia.
Najlepší brankár: Tomaš Štulajter (Flaty)
Najlepší obranca: Pavol Horvát (VB Mako Café)
Najlepší útočník: Walter Poliak (TAMI)
Najlepší hráč: Viktor Pečovský (VKK)
Najužitočnejší hráč: Martin Majling (FC Mamut)
20€ poukážku na tipovanie do Nike v Reštaurácii Mamut: Jaro Vetrák (TAMI)


Srdečná vďaka patrí najmä sponzorom turnaja OZ Športové aktivity BB – finančná participácia Reštaurácia Mamut Sásová (zastúpená Lukášom Jagnešákom) – vecná participácia Zuzke & Marcelovi z ERIMI – vecná participácia

Ďakujeme všetkým zúčastneným mužstvám ako aj rozhodcom Vladovi Kosecovi, Rišovi Zímovi a Milanovi Majlingovi.

LUPI


LETNÉ TURNAJE V KIA ARÉNE 2010

Som osobne rád, že záujem mužstiev zapojiť sa do letných turnajov organizovaných v KIA ARÉNE mal aj v tomto roku stúpajúcu tendenciu...Dúfam, že tento záujem bude pretrvávať aj v rámci letných turnajov organizovaných v KIA ARÉNE v roku 2011...

Osobitné poďakovanie adresujem našim organizátorom turnajov: Romanovi Odlerovi, Milanovi Patrášovi, Robovi Šuránimu a Dušanovi Balónovi...dík chalani.... Majte sa pekne...a ďakujeme Vám všetkým za prejavenú dôveru......


3. ROČNÍK: MOTOR CAR CUP 2010

150 EUR si odnášajú z KIA ARÉNY –Sásovské píly

:: fotografie ::

1.miesto: Sásovské píly
2.miesto: Multivitamín
3.miesto: Šachový krúžok

Za premenlivého daždivo - slnečného počasia sa v sobotu 27.8. uskutočnil v KIA ARÉNE v poradí už 3.ročník MOTOR CAR CUPu, ktorého hlavným sponzorom bola firma MOTOR CAR BB. Na turnaji sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré boli rozdelené do troch skupín. V základných skupinách sme boli svedkami viacerých prekvapení na úkor favoritov. Po odohratí zápasov v základných skupinách boli jednotlivé mužstvá nasadené do konečnej tabuľky.

Pred zápasmi o konečné umiestnenie sa uskutočnila pre mužskú časť osadenstva atrakcia v podobe kopov do prázdnej brány od polovice ihriska v podaní NEŹNÉHO POHLAVIA. Do súťaže sa zapojilo 14 žien, priateliek a manželiek. Mužská časť osadenstva sa dobre zabávala, ale je potrebné pochváliť aj reprezentantky nežného pohlavia, ktoré našli odvahu. 1.miesto a tým aj poukážku do reštaurácie MAMUT v hodnote 30 eu si odniesla fanynka Celebrities Peťa Tišliarová, ale na naše prekvapenie kopali dievčatá veľmi dobre.

V zápase o 11-12.miesto: VKK –FD MANČAFT 2-3 /Zlevo, Kibo –Fischer, Dúbrava, Vereš/

V zápase o 9-10.miesto: D.P.H –CAPANEGRA 1-4 /Srnka – Bebo 2x, Výboh, Kmeť/

ZÁPASY PLAY OFF:
V prvom štvrťfinálovom zápase
sa odohral napínavý futbalový súboj medzi MULTIVITAMÍNOM a prekvapením turnaja RED DRAGONS. Zápas sa skončil najtesnejším výsledkom 1-0 pre Multivitamín. /Žmuro/.

V druhom štvrťfinálovom zápase medzi SÁSOVSKÝMI PÍLAMI a AS v RUME dominovali na umelej tráve hráči Sásovských píl s výsledkom 5-2 / Šaliga 2x, Vidiečan2x, Marko - Vágner, Maruniak/

V treťom štvrťfinálovom zápase sa proti sebe postavili mužstvá FK PLUS a ŠACHOVĚHO KRÚŽKU. Mladíci s FK Plus ťahali v tomto zápase za kratší povraz a po prehre 2-4 sa rozlúčili s turnajom. /Miškuf, Cimerman – Majling Ma 2x, Majling Mi. Kučera/

V poslednom štvrťfinálovom zápase sa medzi mužstvami SRŠŇOV a CELEBRITIES zrodila remíza 2-2, pričom na pokutové kopy bolo úspešnejšie mužstvo Celebrities. /Harvan, Pobožný - Patráš, Belko/

SEMIFINÁLOVÉ ZÁPASY:
MULTIVITAMÍN – ŠACHOVÝ KRÚŽOK 5 – 4 /Uhrín 2x, Chmelík2x,Babjak -Majling Ma.2x, Kučera 2x/
. Výborný zápas s bohatou gólovou nádielkou a výbornými individuálnymi výkonmi hráčov na oboch stranách. Súboj o finále ako sa patrí...

SÁSOVSKÉ PÍLY – CELEBRITIES 7 -1 /Kováč 2x, Vidiečan 2x, Lipták 2x, Marko – Tuharský/. Opäť zápas bohatý na góly avšak s prekvapujúcu jednoznačným výsledkom pre hráčov Sásovej.

V súboji o 3.MIESTO sa stretli porazené mužstvá v semifinálových zápasoch t.j. Šachový krúžok - Celebrities 7 – 4 /Majling 2x, Kučera 2x, Figúr 2x, Vajda -Tuhársky, Belko, Odler,Tišliar/. Zaujímavý priebeh zápasu, v ktorom svitla iskierka nádeje pre Celebrities po znížení na 3-2, avšak potom zapli hráči Šachového krúžku na vyššie obrátky a výsledok sa dostavil.

Vo FINÁLE MOTOR CAR CUPU, nastúpili proti sebe mužstvá Sásovských píl a Multivitamínu. Tentokrát hráči Multivitamín ťažko presadzovali z čoho rezultoval aj konečný výsledok 7-1 /Kováč 3x, Šeliga 2, Vidiečan, Lipták - Babjak/

Na záver turnaja odovzdal LUPI v spolupráci s Ing. Aďou Dobríkovou /vedúca oddelenia marketingu v spoločnosti MOTOR CAR BB/ individuálne ocenenie najlepšiemu bankárovi turnaja – Pete Tišliarovej a najlepšiemu hráčovi turnaja – Romanovi Odlerovi vecné ceny. Mužstvá umiestnené na prvých troch miestach zinkasovali finančné odmeny od spoločnosti MOTOR CAR BB v hodnote 150 EUR, 100 EUR a 50 EUR.

V mene OZ Športové aktivity BB srdečne ďakujem predovšetkým hlavnému sponzorovi turnaja firme MOTOR CAR BB /PaedDr. Peťovi Kunkelovi –konateľovi spoločnosti / ktorá okrem sponzorstva umožnila návštevníkom absolvovať aj testovacie jazdy na novom vozidle KIA SPORTAGE, čo mnohí návštevníci využili. Poďakovanie adresujem aj reštaurácii MAMUT ako aj niektorým mužstvám.

Na budúci rok dôjde s určitosťou k minimálne dvom inováciám v rámci turnaja MOTOR CAR CUP.

Zápasy rozhodoval s prehľadom Ján Faško a Peter Dírer.

LUPI


3. ročník: URPINER CUP 2010
CAPANEGRA OBHAJILA PRVENSTVO Z MINULÉHO ROČNÍKA

:: fotografie ::

1.miesto: Capanegra
2.miesto: Bambočiho Team
3.miesto: TAMI


Za príjemného slnečného počasia sa v sobotu 21.8. uskutočnil v KIA ARÉNE 3.ročník URPINER CUPu, ktorého hlavným sponzorom bol Banskobystrický pivovar URPINER a spoločnosť Hotelová aliancia TRINITY. Na turnaji sa zúčastnilo 12 mužstiev, z ktorých po odohratí zápasov v základných skupinách mužstvá FC Salve, Flaty, Hrča a AS v Rume ako nepostupujúce mužstvá do ďalších play off súbojov, odohrali zápasy o konečné umiestnenie na turnaji.

Pred štvrťfinálovými zápasmi sme pripravili pre mužskú časť osadenstva atrakciu - kop do prázdnej brány od polovice ihriska v podaní NEŹNÉHO POHLAVIA. Do súťaže sa na naše prekvapenie zapojilo 16 žien, priateliek a manželiek. Mužská časť osadenstva sa dobre zabávala, ale je potrebné pochváliť aj reprezentantky nežného pohlavia, ktoré našli odvahu. 1.miesto a tým aj poukážku do reštaurácie MAMUT v hodnote 30 eur si odniesla fanynka AS v RUME- Paulínka Kaducová a poukážku na 5voľných vstupov do SOLÁRIA LILIEN si odniesla Nikolka Pazúrová.

V prvom štvrťfinálovom zápase sa odohral napínavý futbalový súboj medzi D.P.H a mužstvom Sršňov. Zápas bol mimoriadne vyrovnaný do posledných sekúnd o čom svedči aj tesný konečný výsledok. D.P.H – SRŠNE 1-2 (Hippík – Harvan, Podstavek).

V druhom štvrťfinálovom zápase medzi CAPANEGROU a ALL STARS KOTALŠTÍ, ktorí boli posilnení o 2 a 3.ligových hráčov veľkého futbalu (Caban, Cimmerman a Fojtík) skončil v riadnom hracom čase nerozhodne 1-1 (Giertl –Caban) a tak o postupujúcom rozhodli pokutové kopy, v ktorým boli úspešnejší hráči Cananegry. Pokutový kop nepremenil za ALL STARS bývalý prvoligový hráč Ľubo Matti .....ejej Ľubo...

V treťom štvrťfinálovom zápase sa proti sebe postavili mužstvá MULTIVITAMÍNU a BAMBOČIHO TEAMU (pomenovanie podľa Jara Donovala, ktorého sme volali Bamboči). Opäť ďalší vyrovnaný zápas, v ktorom sa nakoniec z postupu tešili hráči Bambočiho Teamu po výsledku 2 -1 (Tančin, Račák – Žmuro).

V poslednom štvrťfinálovom zápase dominovalo na umelej tráve mužstvo TAMI, ktoré porazilo mladíkov z FK PLUS 4 -0 (Patráš 2x, Poliak 2x). Mladíkom nemožno uprieť snahu, ale ešte čo to treba potrénovať a najmä načerpať skúsenosti.

V prvom semifinále turnaja Urpiner CUP narazili na seba mužstvá SRŠŇOV a BAMBOČIHO TEAMU. Zápas priniesol svižné tempo, padli aj utešené góly –viac do brány Sršňov a tak zápas skončil výsledkom 3-1 (Galád, Račák, Donoval – Balla).

V druhom semifinálovom zápase sa predstavili mužstvá TAMI a vlaňajšieho obhajcu trofeje hráči CAPANEGRY. Zápas sa vyvíjal jednoznačne v prospech Capanegry, ktorá viedla v zápase 4-0. Potom si hráči Tami dali budíček a znížili na rozdiel gólu. Keďže do konca zápasu chýbalo už len pár sekúnd, vyrovnať sa im už nepodarilo a tak sa zápas skončil výsledkom 4-3 (Rakyta, Giertl, Bebo, Výboh – Fúdor, Hakel, Patráš).

Pred súbojom o 3.miesto sa uskutočnil exibičný zápas medzi Výberom zamestnancov firmy URPINER a výberom KIA ARÉNY. Zápas sa niesol v znamení exibície a tak v riadnom hracom čase sa skončil nerozhodným výsledkom 4-4( Kolla, Burger, Magic, Ursíni – Žmuro, Oďo, Milo, F. Krnáč). V pokutových kopoch boli úspešnejší zamestnanci Urpineru. Ďakujeme mužstvám a taktiež hráčom, ktorí reprezentovali výber Kia Arény (okrem autorov gólov ešte Šurko a Stano Perichta).

V súboji o 3.miesto sa stretli SRŠNE s mužstvom TAMI. Stretnutie ovplyvnilo zranenie brankára Tami, keď sa musel do brány postaviť Fúdor. Nakoniec inkasoval len jeden gól a keďže Tami strelilo o gól viac stretnutie sa skončilo výsledkom 1-2 (Harvan – Radoš, Poliak)

A máme tu finále turnaja Urpiner Cupu, v ktorom nastúpili proti sebe mužstvá CAPANEGRY a BAMBOČIHO TEAMU. Tentokrát sa hráči Bambočiho teamu strelecky nepresadili a tak pod umelým osvetlením sa po výsledku 3-0 ( Výboh, Giertl, Bebo) mohli z opätovného vížazstva tešiťhrači CAPANEGRY. Na záver turnaja odovzdal individuálne ocenenie Peter Pinter najlepšiemu bankárovi turnaja – Paťovi Gábrišovi a Marek Horňan – zástupca spoločnosti Hotelovej aliancie Trinity, najlepšiemu hráčovi turnaja – Milanovi Patrášovi, poukaz na víkendový pobyt v hodnote 300 EUR v sieti hotelov aliancie Trinity.

Na záver čakalo na mužstvá umiestnené na 1, 2 a 3 mieste prekvapenie, ktoré sme pripravili. Keďže v Kia Aréne sme jedna futbalová rodina, prekvapenie sme rozšírili na všetkých prítomných návštevníkov.

V mene OZ Športové aktivity BB ďakujeme hlavným sponzorom turnaja firmám Banskobystrický pivovar URPINER a Hotelovej aliancii TRINITY, ako aj všetkým zúčastnením mužstvám. Poďakovanie adresujeme aj reštaurácii MAMUT, soláriu LILIEN ako aj členom skupiny historického šermu BEREZUM, ktorí umožnili návštevníkom turnaja vyskúšať si streľbu z historického krymsko-tatárskeho luku, čo mnohí návštevníci aj využili.

Tak teda na záver ......O rok dovidenia.....

Zápasy rozhodoval s prehľadom Ján Faško a Vlado Kosec

Ďakujeme za spoluprácu aj Milovi a Žmurovi.

Dúfam , že ste boli spokojní..môžeme sa tešiť na MOTOR CAR CUP 28.8. u nás v KIA ARÉNE.

LUPI


14. augusta 2010 - 2. ročník : KIA ARÉNA CUP 2010
Bývalí pvoligisti R. Semeník, N. Dikacz a D. Balon v KIA ARÉNE!!!!!


:: fotografie ::

1.miesto: Mestská polícia Team
2.miesto: Otík Team
3.miesto: Marketing Team

Za slnečného počasia sa v sobotu 14.8. uskutočnil v KIA ARÉNE 2.ročník Kia Aréna CUPu, ktorého hlavným sponzorom bola firma MOTOR CAR BB. Turnaj bol určený najmä pre zamestnancov a klientov firmy Motor Car BB. Na turnaji sa zúčastnilo 8 mužstiev, z ktorých po odohratí zápasov v základných skupinách sa s turnajom rozlúčili Finance team, Fujaraš team, Aréna team a na prekvapenie mnohým minuloročný víťaz Boss team, vedený Petrom Kunkelom.

V prvom štvrťfinálovom zápase na seba narazil víťaz skupiny „A“ Otík Team a v poradí druhé mužstvo zo skupiny „B“ Marketing Team. Zápas bol momoriadne vyrovnaný do posledných sekúnd o čom svedči aj tesný konečný výsledok. Otík Team – Marketing Team 5-4 (Sedliak 3x, Topercer, Budaj – Vágner 2x, Porubský, Pinter)

V druhom štvrťfinálovom zápase si zmerali sily mužstvá Mestskej polície a Servis Teamu. Zápas opäť bohatý na góly s úspešným penaltovým rozuzlením pre mužstvo Mestskej polície. Team Mestskej polície – Servis Team 4-3 na pk. (Semeník, Hanko, Kútik – Kuruc, Riečan, Oslica)

V zápase o 3. miesto dominovali na umelej tráve hráči Marketingu, ktorí porazili s prehľadom Servis Team po výsledku 5-1 (Pinter 2x, Porubský, Cesnak, Vágner – Molnár).

Vo finálovom zápase mimoriadne bohatom na góly sa z konečného prvenstva na turnaji tešili hráči Mestskej polície, ktorí zvíťazili najtesnejším rozdielom 6-5. (Semeník, Bajs, Dikacz, Kulišiak, Kosec, Majling – Sedliak 2x, Radoš, Rumanovič, Budaj)

Na záver turnaja odovdal individuálne ocenenia PaedDr.Peter Kunkela a Ing. Aďa Dobríková, najlepšiemu obrancovi - Kulišiak, najlepšiemu brankárovi – Cesnak a najlepšiemu strelcovi – Semeník, Porubský a Radoš, ktorí strelili na turnaji zhodne po 8 gólov.

V mene OZ Športové aktivity BB ďakujeme hlavnému sponzorovi turnaja firme Motor Car BB ako aj všetkým zúčastnením mužstvám. O rok dovidenia.....

Zápasy rozhodoval: Moravec

LUPI


7. August: HELLIUS CUP
Organizátor: Robo Šuráni

:: fotografie ::

:: RÁDIO ONE - HELLIUS CUP - zvučka ::

1.miesto: HELLIUS
2.miesto: FOX CREED
3.miesto: SISEP

Za futbalu prajúceho počasia sa 7. 8. 2010 v Kia Aréne uskutočnil 2.ročnik HELLIUS CUPU, ktorého organizátorom bol tentokrát ROBO ŠURÁNI. Hlavný organizátor sa rozhodol akceptovať prihlášky 6 mužstiev, ktoré podľa výkonnosti rozdelil do dvoch skupín. Zo skupiny „A“ postúpili do štvrťfinále mužstvá Hellius a Enzo, zo skupiny „B“ to bol Sisep a Fox Creed. Za bránami štvrťfinále a teda súboj o konečné 5 – 6. miesto na turnaji zohrali mužstvá Sosaurusu – Kredencu, ktorý sa skončil výsledkom 2-2, (3-2 pk.)

Pred štvrťfinálovými zápasmi boli fanúšikovia svedkami ojedinenej akcie pre nežné pohlavie. Jednalo sa o súťaž v kopaní lopty do prázdnej brány od polovice ihriska. Do súťaže sa zapojilo 12 dievčat & manželiek, z ktorých sa do finále dostali Janka Švoňavová, Janka Hudecová a Miška Petrovičová. Víťazkou sa stala nakoniec Janka Hudecová (fanynka ENZA), ktorá si odniesla za svoj výkon permanentku na termálne kúpalisko Kováčová.

Turnaj pokračoval štvrťfinálovými zápasmi, ktoré s prehľadom vyhrali favoriti.

Výsledky štvrťfinále:
Hellius - Sisep 5 – 1 (Kenický 2x, Šuráni, Račák, Longauer – Petrovič)
Fox Creed – Enzo 8 – 3 (Krajčír 6x, Číž, Šubert – Ravanelli 2x, Mäso)

Pred zápasmi o konečné turnajové umiestnenie Robo Šuráni v rámci tomboly odovzdal výhercom 2 pernamentky do solária Lilien, 2 lístky do Europa Cinemas a 1 pernamentku na termálne kúpalisko Kováčová.

V zápase o 3.miesto dominovalo mužstvo Sisepu, ktoré porazilo Enzo 7 – 1 (Plaky, Majo 2x, Luky 2x, Marek, J. Petrovič – Ravanelli. Vo finále 2.ročníka sa stretol Hellius, ktorý na hracej ploche jednoznačne dominoval a vyprevadil „mladikov“ z Fox Creedu po výsledku 8 -0 (Kejmo 4x, Tino 2x, Kudlo, Čuky). Po skončení turnaja nehrajúci kapitán Helliusu Jožko Kočan (rozlúčil sa s aktívnou karierou) odovzdal individuálne ocenenia najlepšiemu strelcovi turnaja, ktorým sa stal Krajči Braňo (Fox Creed)a najlepšiemu brankárovi turnaja Vladovi Kúdelkovi (Hellius).

Zápasy rozhodoval s prehľadom Ján Faško.

V mene OZ Športové aktivity BB ďakujeme Robčovi Šuránimu za zorganizovanie turnaja a jeho celkový hladký priebeh. Vďaka patrí taktiež všetkým zúčastneným mužstvám. V neposlednom rade poďakovanie smerujeme sponzorom turnaja: Rádiu One, Soláriu Lilien a www.BBlife

LUPI


31. Júl: FLATY CUP
Organizátor: Roman Odler

:: fotografie ::

1.miesto: SRŠNE BR
2.miesto: AS v RUME
3.miesto: TAMI

Za priam ideálneho futbalového počasia sa posledný júlový deň uskutočnil v Kia Aréne 3.ročník FLATY CUP, ktoré organizátorom bol ROMAN ODLER. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev. Po odohratí zápasov v skupinovej fáze sa s turnajom rozlúčili mužstvá z 5 –tych miest (Adrenalín a Colo Colo). Turnaj pokračoval štvrťfinálovými zápasmi, v ktorých dominovali najmä favoriti. Výsledky štvrťfinále: Šršne BR – FK Plus 5-1 (Harvan 2x, Podstavek 2x, Pobožný – Miškuf) TAMI – Fun Team 9-1 (Patráš 2x, Poliak 2x, Gero 2x, Fúdor 2x, Radoš – Šurina) AS v Rume – Dream Team 3-2 (Porubský, Sásik, Vágner – Binder, Vidiečan) Flaty – IQ 1- 3 (Bíreš – Kurian 2x, Gluch) V semifinále prekvapujúco TAMI podlahlo AS v Rume po penaltovom roztrele a mužstvo Sršnov si poradilo s IQ

Výsledky semifinále: TAMI – As v Rume 1-1 (Navrátil – Sásik) 2-3 na pk. Sršne – IQ 3-0 (Bala, Peco, Harvan)

V zápase o 3.miesto dominovalo mužstvo TAMI, ktoré zvíťazilo nad IQ 5–2 (Slobodník 2x, Patráš, Poliak, Hakel)

Vo finálom zápase
pod umelým osvetlením, po nerozhodnom výsledku bohatom na utešené góly, o celkovom víťazovi FLATY CUPU rozhodovali opäť pokutové kopy, v ktorých boli úspešnejší hráči Sršnov, ktorí si tak si odnášajú z Kia Arény na tretí pokus víťaznú trofej. Svoj triuf patrične oslávili aj v pripravenom bazéne. Sršne - AS v Rume 3-3 (Bala, Peco, Podstavek – Sásik 3x) 3/2na pk.

V mene OZ Športové aktivity BB, ďakujem všetkým mužstvám za účasť a predvedenú fair play hru. Srdečná vďaka patrí najmä BIG Oďovi –organizátorovi turnaja.
Zápasy rozhodovali: Tóno Gluch a Rudo Weiss.
LUPI

3. Júl: TV 13 CUP

1.miesto: 3B KOŠICE
2.miesto: SRŠNE
3.miesto: SPÁČI

Odkaz na kompletné :: výsledky ::


10. Júl: TURNAJ OZ ŠPORTOVÉ AKTIVITY BB CUP 2010

1.miesto: VYHASNUTÉ HVIEZDY
2.miesto: MÁRNA SNAHA
3.miesto: TIGERS UNITED


17. Júl: TAMI CUP

1.miesto: KVALITATOUR POPRAD 
2.miesto: TAMI
3.miesto: SRŠNE

Za slnečného počasia sa uskutočnil v Kia Aréne v poradí 2.ročník TAMI CUP 2010, ktorého generálnym sponzorom bola Tatranská mliekáreň Kežmarok. Hlavný organizátor turnaja Milan Patráš vytvoril dve skupiny, pričom v každej predvieslo svoje kvality 5 mužstiev. Zo skupiny "A" postúpil z IKAR a SRŠNE BR. Zo skupiny "B" sa z postupu tešil KVALITATOUR POPRAD /účastník 2.futsalovej ligy sk. Východ/ a mužstvo TAMI. V semifinále IKAR prehral s TAMI 1-3 a SRŠNE BR s KVALITATOUR POPRAD taktiež 1-2. Pred zápasmi o konečné umiestnenie sa uskutočnil exibičný zápas v ktorom sa predstavili mužstvá TAMI a AGROTAMI. Exibičný zapas skončil nerozhodne 2-2 / Vetrák, Šubrt -Husák 2x/.

V zápase o 3. MIESTO porazili SRŠNE mužstvo IKAR 2-1 / Harvan 2x - Širka/. Vo finálom zapase medzi KVALITATOUR POPRAD a TAMI sa v riadnom hracom čase nerozhodlo 1-1 /Repiščák - Martiška, ale napokon o konečnom víťazovi rozhodla seria pokutových kopov v ktorých boli úspešnejši hostia s POPRADU.

Mužstvá umiestnené na prvých troch miestach okrem víťazných trofejí, získali vecné ceny, ako aj finančné odmeny. Ceny jednotlivým mužstvám odovzdal Ing. Bobák /majiteľ Tatranskej mliekárne/ a Bc. Husák Ján /obchodný riaditel TAMI/. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhodnotený Podstavek Andrej /Sršne/, najlepším brankárom sa stal Sasák Štefan /Poprad/ a najlepšim strelcom Miškuf / FK Plus/. Zápasy postupne rozhodoval Kosec, Faško a Gluch. Záverom sa chceme poďakovať v mene OZ Športové aktivity BB, hlavnému organizátorovi turnaja, všetkým zúčastneným mužstvám, pričom osobitná vďaka patri mužstvám z Popradu, Kežmarku a zo Svitu. Ako vo svojiom záverečnom príhovore tlmočil Ing. Bobák o rok dovidenia......

LUPI
VÝSLEDKY VEĽKONOČNÉHO TURNAJA

V piatok 2. 4. 2010 sa v KIA ARÉNE uskutočnil v poradí už 11. ročník Veľkonočného turnaja, ktorý je každoročne venovaný pamiatke výborného futbalistu a kamaráta Kaja Gombíka. Turnaja sa zúčastnilo 5 mužstiev s nasledovnými výsledkami:

SKUPINA "A"
9,00 hod. JUNIPERUS – HRČA 2 - 3
9,30 hod. DRINK TEAM – 1.FC RUN 2 - 4
10,00 hod. FC ALIEN – JUNIPERUS 3 - 1
10,30 hod. HRČA – DRINK TEAM 0 - 5
11,00 hod. 1 FC RUN - ALIEN 1 - 1
11,30 hod. JUNIPERUS –DRINK TEAM 3 - 4
12,00 hod. HRČA - 1.FC RUN 2 - 4
12,30 hod. ALIEN – DRINK TEAM 2 - 5
13,00 hod. FC RUN – JUNIPERUS 2 - 0
13,30 hod. HRČA – ALIEN 3 - 4

1. 1.FC RUN 10b
2. DRINK TEAM 9b
3. ALIEN 7b
4. HRČA 3b
5. JUNIPERUS 0b

Víťazom turnaja sa stalo prekvapujúco mužstvo 1 FC RUN, „združene“ okolo Maja Šimona ktoré počas turnaja nenašlo svojho premožiteľa. Na 2. mieste opäť prekvapujúco skončilo mužstvo Mira Tichého DRINK TEAM a až na 3. mieste skončilo favorizované mužstvo ALIEN s Mirom Mihuliakom...

Srdečná vďaka patrí všetkým zúčastneným mužstvám za spoločnú organizáciu turnaja.

ĎAKUJEME. LUPI

PREDSEZÓNNY CUP V KIA ARÉNE 27.3.2010

V priebehu posledných dvoch víkendov sa v KIA ARÉNE uskutočnil už v poradí tretí turnaj, ktorého organizátorom bol Dušan Balon. Za príjemného počasia prebehol turnaj v duchu pravidiel fair play s viacerými utešenými gólmi a s nasledovnými výsledkami:

1. TURNAJ
Hellius - Unios Horná 2-6
Capanegra – BB Zoo 5-1
Unios Horná – Capanegra 1-5
BB Zoo – Hellius 1-3
Capanegra – Hellius 2-1
BB Zoo – Unios Horná 0-5

PORADIE:
1.CAPANEGRA 9b
2. UNIOS HORNÁ 6b
3. HELLIUS 3b
4. BB Zoo 0b

2.TURNAJ
Kleso – Internacional 3-0
Ajax – Blaugranas 3-2
Kredenc – VKK 2-6
Kleso – Blaugranas 5-0
Internacional- Ajax 0-3
Kredenc – Kleso 1-3
VKK – Ajax 1-0
Blaug. – Internacional 5-3
VKK – Kleso 3-2
Ajax – Kredenc 1-1
Internacional – VKK 0-6
Blaugranas – Kredenc 0-4
Kleso – Ajax 0-0
Kredenc – Internaciaonal 5-1
VKK – Blaugranas 2-1

PORADIE:
1. VKK 15b
2. KLESO 10b
3. AJAX 8b
4. KREDENC 7b
5. BLAUGRANAS 3b
6. INTERNACIONAL 0b

Srdečná vďaka hlavnému organizátorovi Dušanovi Balonovi za zorganizovanie turnaja.
Zápasy rozhodoval: Dušan Balon a Tóno Gluch

LUPI


VÝSLEDKY TURNAJA 20. 3. 2010 - KIA ARÉNA

Za príjemného jarného počasia sa odohral v KIA ARÉNE úvodný turnaj po zimnej prestávke. Samotný turnaj priniesol aj menšie prekvapenie, keď favorizované mužstvo TAMI skončilo až na bronzovom stupienku.

SKUPINA "A"
10,00 hod. AS v Rume - Márna snaha 4-1
10,20 hod. Bežný štandard - Nicolaus 5-5
10,40 hod. AS v Rume – Bežný štandard 4-3
11,00 hod. Márna snaha – Nicolaus 0-4
11,20 hod. Nicolaus - AS v Rume 1-2
11,40 hod. Márna snaha – Bežný štandard 0-7

SKUPINA "B"
12,15 hod. TAMI – FC BROCAK 3-2
12,35 hod. BB AQEX- MULTIVITAMIN 2-1
12,55 hod. TAMI- MULTIVITAMÍN 4-2
13,15 hod. BB AQEX - FC BROCAK 2-1
13,35 hod. TAMI - BB AQEX 3-2
13,55 hod. MULTIVIT. - FC BROCAK 4-4

Víťaz „A“ – druhý „B“ : AS v Rume - BB AQEX 2-1
Víťaz „B“ –druhý „A“: TAMI - Bežný štandard 3-5
Zápas o 3. miesto: TAMI - BB AQEX 7-1
FINÁLE TURNAJA: AS v Rume - Bežný štandard 7-2

1. AS v RUME
2. BEŽNÝ ŠTANDARD
3. TAMI

Víťazom turnaja sa stalo prekvapujúco mužstvo „mladíkov“ AS v RUME, ktoré počas turnaja nenašlo svojho premožiteľa. Víťazné trofeje prevzali z rúk organizátorov Milan Patráš /TAMI/, Milan Olej /Bežný štandard/ a Miro Cesnak / AS v RUME/. Zápasy rozhodoval nekompromisný Milan Majling.

Ďakujeme všetkým zúčastneným mužstvám za účasť. LUPI

VÝSLEDKY 0. ročníka ROOSEVELT HOSPITAL CUP 2009

1. miesto: UROLÓGIA
2. miesto: SuSCH
3. miesto: NEUROARO

V piatok 11.9.2009 sa v Kia Aréne za pekného slnečného počasia a za početnej diváckej kulisy uskutočnil 0. ročník turnaja ROOSEVELT HOSPITAL CUP 2009. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev, ktoré reprezentovali jednotlivé oddelenia RN. Turnaj prišiel osobne otvoriť aj námestník RN MUDr. Vladimír Baláž PhD., ktorý vo svojom príhovore vyzdvihol opätovné oživenie tradície turnaja a ocenil snahu organizátorov. Turnaj po oficiálnom otvorení pokračoval súbojmi v základných skupinách, ktoré vyprofilovali vypadávajúce a postupujúce mužstvá.

V semifinálových zápasoch nastúpili proti sebe:
UROLÓGIA : ORTOPÉDIA 6-0 /Chudý 3x, Kňazík 2x, Kubas/ ....tento zápas skončil pre mňa prekvapivo jednoznačným výsledkom hoci v teame Ortopédov hrali skúsení futbalisti....veď posúďte sami: M. Valent, Budaj st., Šima, Selecký, Hlaváč...... NEUROARO : SuSCH 0-0 ...v tomto zápase strelci nechali svoje strelecké kopačky doma vo vitrínke a tak o postupujúcom do finále rozhodovali pokutové kopy, v ktorých boli úspešnejší hráči oddelenia SuSCH. Úspešnými exekútormi pokutových kopov boli: Pavlík, Vavro, Vrban - Parilák, Vozár, Kolárik. Pokutový kop nepremenil za Nueroaro - Kalina a tak do finále úspešný exekútor Bystriansky posunul SuSCH.

V zápase o 3. miesto sa porazené mužstvá ORTOPÉDIA - NEUROARO dohodli na kopaní pokutových kopov v rámci ktorých boli úspešnejší hráči NEUROARA.

Vo finále 0. ročníka Roosevelt Hospital Cup 2009 sa stretli UROLÓGIA : SuSCH 2-1 /Chudý, Kňazík - Šipka/. Finále prinieslo absolútne vyrovaný zápas v ktorom dominovala predovšetkým opatrnosť v zadných radoch. Rozhodujúci gól padol do siete brankára Pulkrábka 5 sec pred ukončením riadneho hracieho času.

Zostava Urológie: P. Valent, Švec, Chudý, Kňazík, Kubas, Urda, Babela.....
Zostava SuSCH: Parilák, Vozár, Trenčan, Kolárik, Šipka, Bystrianky, Pulkrábek.....

V závere vydareného podujatia hlavní organozátori Michal Žilinčan a Rado Kňazík odovzadali ocenenia:
-najlepší strelec: Chudý /Urológia/... poukážka na konzumné od OZ Športové aktivity--BB a reštaurácie Mexický dvor - putovný pohár
-pohár za 1. miesto, poukážka na konzumné od reštaurácie Pilsner .....mužstvo Urológie,
-taktiež boli ocenené mužstvá na 2 a 3 mieste.

Po oficiálnom vyhlásení víťazov, turnaj pokračoval kultúrnou vložkou, ktorú na výbornú obstarala ľudová kapela z Hrochote. Funny zábava pokračovala do neskorých večerných hodín a colorit v Kia Aréne sprevádzala niekoľko krát hraná ľudová pieseň " Všetci ľudia sa tu ra-du-júuuuuuu"...

V mene OZ Športové aktivity BB chcem vyjadriť srdečné poďakovanie hlavným organizátorm turnaja, všetkým zúčastneným mužstvám, "fanynkám", rozhodcovi Miňovi, guláš - majstrovi Romanovi &spol., ako aj členom OZ. Ešte raz srdečná vďaka a dúfam, že na 1.ročníku Roosevelt Hospital Cup sa stretneme v roku 2010 opäť u nás v KIA ARÉNE.

GL LUPI


VÝSLEDKY 1.ROČNÍKA KIA ARÉNA-MOTOR CAR BB CUP 2009

1.miesto: BOSS TEAM
2.miesto: ANDREJ TEAM
3.miesto: MCC PIZZA PUB

V sobotu 5.9.2009 sa v Kia Aréne uskutočnil 1. ročník turnaja KIA ARENA-MOTOR CAR BB CUP. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev, koré boli zložené prevažne zo zamestnacov ako aj klientov firmy Motor Car BB. Hneď v úvode turnaja riaditeľ firmy Motor Car BB - PaedDr. Peter Kunkela venoval záujemcom 4 vstupenky na kvalifikačný zápas SR-ČR. V zápasoch, ktoré sa odohrali v rámci základných skupin bola určite najväčším ťahákom pre účastníkov stálica medzi tromi žrďami nestarnúci Laco Molnár, ktorý čo to ukázal zo svojho brankárskeho umenia aj priamo na ihrisku Kia Aréne v drese MCC PIZZA PUB. Po ukončení súbojov v základných skupinách pokračoval turnaj semifinálovými zápasmi:

BOSS TEAM - VÝSTAVNÝ TEAM 9-2 /za BOSS TEAM: Kunkela 3x, Sanitrár 3x, Kollár 3x/
MCC PIZZA PUB - ANDREJ TEAM 3-5 /za ANDREJ TEAM: Sedliak 3x, Budaj ml. 2x/

V zápase o 3.miesto nastúpili proti sebe porazené mužstvá zo semifinálových zápasov. Lepšie si viedlo mužstvo MCC PIZZA TEAM, ktoré zvíťazilo nad VÝSTAVNÝM TEAMOM v pomere 3-1.

Vo finále narazili na sebe úspešné mužstvá zo semifinálových duelov. V zaujímavom zápase nakoniec BOSS TEAM vedený Petrom Kunkelom zdolal ANDREJ TEAM v pomere 2-0 / Kunkela, Majling / a odnáša si tak z 1. ročníka zaslúžene PUTOVNÝ POHÁR KIA ARENA-MOTOR CAR BB CUP.

V závere vydareného podujatia riaditeľ firmy MOTOR CAR BB Peter Kunkela odovzdal okrem pohárov víťazným mužstvám aj niekoľko individuálnych ocenení:

najlepší brankár: Andrej Patka

najlepší obranca: Ján Sanitrár

najlepší útočník: hráč MCC PIZZA

najlepší Fair play hráč: Jano Škoro

najlepší futbalista v ženskom prevedení: Lenka Vidiečanová

najlepší exibičný zápas: Servis Team - Mutanti Team

OZ Športové aktivityBB v spolupráci s firmou Mexický Dvor venovala pre dve osoby poukážku na konzumné v reštaurácii Mexický Dvor. V mene OZ Športové aktivity BB ďakujeme firme MOTOR CAR BB za vydarený turnaj, všetkým zúčastneným mužstvám za predvedenú hru, Minovi Majlingovi za Fair play piskanie, Romanovi Odlerovi za kvalitne pripravený guláš a vďaka patrí taktiež všetkým zúčastneným členom OZ ...

GL LUPI

VÝSLEDKY 2.ROČNÍKA KIA ARENA CUP 8.8.2009

1.miesto: VKK
2.miesto: Euroteam ZV
3. Miesto: Capanegra

Na 2. ročníku atrakívneho KIA ARENA CUP 2009, ktoŕeho hlavným sponzorom bola firma MOTOR-CAR BB sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré boli rozdelené do 3 skupín. Po odohraní zápasov v základných skupinách nasledovali boje o 9-12 miesto a štvrťfinále turnaja v ktorom favoriti naplnili svoje postavenie zo základných skupín.

Zápas o 11. - 12 miesto: Adrenalín - Pizzeria Evijo 7-3
Zápas o 9 - 10.miesto: Hellius - Erima 6-1

Výsledky štvrťfinále boli nasledovné:
Euroteam ZV - Kotalští Orli 7-2
VKK - Uhlisko 7-0
Capanegra - Horná 2-1
BB Aqex - North Stars 2-3 pk.

V semifinálových zápasoch bolo jednoznačným šlágrom stretnutie Euroteamu ZV s mužstvom Capanegry, ktoré sa skončilo tesným viťazstvom Euroteamu ZV v pomere 2-1. V druhom semifinálovom zápase mužstvo VKK potvrdilo úlohu favorita a vyhralo jednoznačným spôsobom nad North Stars 7-0 /góly: D.Balon 2x, M.Patráš 2x, J. Caban, W. Poliak, Klinec/

V zápase o 3 miesto Capanegra porazila po jednoznačom priebehu oslabené mužstvo North Stras 6-2 /góly: A. Výboh 2x, Kmeť 2x, Bebo 1x, Zehnal - D. Mozola, R. Daubner/

Vo finále došlo ku konfrontácii Zvolenského a Banskobystrického minifutbalu s úspešnejším koncom pre mužstvo VKK, ktoré porazilo Euroteam 3-1, pričom úspešnými strelcami za VKK boli: Zlevský Palo 2x a Milan Patráš.

Na záver turnaja hlavný organizátor OZ Športové aktivity BB ocenil jednotlivé mužstvá, pričom za víťazné mužstvo VKK prevzal Palo Zlevský odmenu od zástupkyni firmy Motor-Car BB slečny A. Dobríkovej, za mužstvo Euroteam ZV p. Maňka a za mužstvo Capanegry A. Výboh. Zároveň organizátor vyhlásil najlepšieho brankára Turnaja KIA ARENA CUP 2009, ktorým sa stal oprávnene Milan Majling z VKK a najlepšieho hráča Mareka Borgulu z mužstva Euroteam ZV, ktorí obdržali vecné ceny od hlavného sponzora podujatia firmy Motor - Car BB.

Zápasy rozhodovali: Vladimír Kosec st. a Ján Faško...ďakujeme páni... .

Srdečná vďaka patrí všetkým zučastneným mužstvám, ale najmä hlavnému sponzorovi KIA ARÉNA CUP 2009 firme MOTOR-CAR BB, ktorá okrem vecných cien, umožnila zrealizovať návštevníkom počas tohto vydareného podujatia aj testovacie jazdy na vozidlách značky KIA Soul a KIA Cee´d.

AKTUÁLNA PONUKA FIRMY MOTOR - CAR BB, Zvolenská cesta 48, Banská Bystrica na vozidlá KIA: KIA Picanto, KIA Rio a KIA Soul - ZĽAVA 500 Eur KIA Cee´d - ZĽAVA 1500 Eur a na vybrané modely KIA Cee´d ZĽAVA až vo výške 2000 Eur + 7.ročná záruka V prípade záujmu môžete kontaktovať priamo firmu Motor- Car na t.č: 048 /47 11 311 alebo aj nás v KIA ARÉNE.

S pozdravom LUPI


VÝSLEDKY 2. ROČNÍKA URPINER CUP 22.8.2009

1.miesto: CAPANEGRA
2.miesto: KOTALŠTÍ ORLI
3. Miesto: NO FEAR

Na 2. ročníku obľúbeného URPIENR CUP-u 2009, ktoŕeho hlavným sponzorom bola firma URPINER sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré boli rozdelené do 3 skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách nasledovali boje o 9 - 12 miesto a štvrťfinále turnaja, v ktorom favoriti naplnili svoje postavenie zo základných skupín, pričom veľmi tesný bol najmä zápas, v ktorom Capanegra postúpila cez Bambočiho Tea /Jaro Donoval + chalani z bývalej športovky z Bakošky/ a symaptické výkony podali taktiež chalani z As v Rume a Márnej Snahy.

Zápas o 11. - 12 miesto: Adrenalín - VKK 2-1 pk./Vilo Bodinger - Zlevo/
Zápas o 9 - 10.miesto: IQ-Grupáci 3-2 pk. /Puliš, Bajs - Miňo, Mikuláš/

Výsledky štvrťfinále boli nasledovné:
TAMI - AS v Rume 3-1 / Poliak, Kamneský, Patráš - R.Zíma/
Kotalští orli - Celebrity 5-1 / Mati, Kyjanica, Pinter, Caban, Kubát - Vidiečan/
Capanegra - Banbočiho Tea 2-1 pk. /A.Výboh - D.Očenáš/
Márna Snaha -No Fear 1-5 /Brašeň - Slaný2x, Kosec, Francisci 2x/

V semifinálových zápasoch bolo jednoznačným šlágrom turnaja stretnutie Capanegry s mužstvom TAMI, ktoré sa skončilo tesným viťazstvom Capanegry v pomere 2-1 /Zehnal, Kmeť - Poliak/. V druhom semifinálovom zápase mužstvo Kotalštích Orlov vedené manažérom Sveťom porazilo mužstvo mladíkov z No Fearu v pomere 3-1 / Mati, Kyjanica, Pinter - Slaný/.

V zápase o 3 miesto TAMI prekvapujúco podľahlo mužstvu No Fear v pomere 1-2 /Patráš -Kosec, Slaný/.

Vo finále turnaja URPINER CUP 2009 sa stretli mužstvá Kotalštích Orlov a Capanegry. Podľa priebehu zápasu to vyzeralo na pokutové kopy, avšak nakoniec mladíci z Capanegry 2 minúty pred koncom zápasu Zehnalom strelili úvodý gól. Kotalštím Orlom neostávalo veľa času a tak vrhli všetky sily do útoku, avšak v útočnom snažení pozabudli na A.Výboha, ktorý svojim gólom definitívne rozhodol o osude finálového stretnutia.

Súčasťou turnaja bol aj exibičný zápas, v ktorom zamestnanci firmy URPINER remizovali s výberom KIA ARÉNY 5-5 / Handlovský, Kola, Burger, Magic, Debnárik - Oďo, Pátrač, Bodinger, Muránsky, Formánek/. V pokutových kopoch boli úspešnejší zamestnaci Urpineru a tak si z Kia Arény odniesli cenný skalp. Ďakujeme chalanom Erikovi Kováčikovi /Kotalští Orli/, Andrejovi Patrášovi/ Dromedári/, Romanovi Odlerovi /Flaty/, Vilovi Bodingerovi /Adrenalín/, Erikovi Muránskemu a Andrejovi Formánekovi / Márna Snaha/ za reprezentáciu KIA ARÉNY.

Na záver turnaja hlavný organizátor OZ Športové aktivity BB ocenil jednotlivé mužstvá, pričom za víťazné mužstvo Capanegry prevzal A. Výboh z rúk Ing. Handlovského obchodného riaditeľa firmy URPINER putovný pohár a pohár za 1 miesto, Erik Kováčik z Kotalštích Orlov a Palo Slaný poháre za 2 resp. 3 miesto na turnaji. Ing. Hadlovský odovzdal taktiež víťazným mužstvám "kartóniky" pivka Urpiner.

Organizátor zároveň vyhlásil najlepšieho brankára Turnaja URPINER CUP 2009, ktorým sa stal Igor Adam z TAMI a najlepšieho hráča Pala Zlevského, ktorý prevzal víkendový poukaz pre dve osoby od spoločnosti TRINITY- Slovenskej hotelovej aliancie združujúcej Hotel Senec v Senci, Hotel Sitno vo Vyhniach a Atrium hotel vo Vysokých Tatrách.

Zápasy rozhodovali: Vladimír Kosec st. a p. Gluch.... Srdečná vďaka patrí všetkým zučastneným mužstvám, ale najmä Banskobystrickému pivovaru URPINER , Slovenskej hotelovej aliancii TRINITY, spravodajskému portálu www.bystricoviny.sk a OZ Športové aktivity BB. Dúfam, že ste boli spokojní a na búdúci rok budeme pokračovať v dobrej tradícii, ktorú sme u nás v KIA ARÉNE pevne započali. Prajeme všetko dobré a nech sa Vám darí...

ĎAKUJEME... LUPI

VÝSLEDKY 1. ROČNÍKA FLATY CUP 2009

1.miesto: TAMI
2.miesto: SRŠNE
3.miesto: VKK

Za pekného slnečného počasia sa na 1.ročníku turnaja FLATY CUP, ktorého hlavným organizátorom bol Roman Odler zúčastnilo 10 mužstiev. Po odohrahratí zápasov v základných skupinách nasledovali štvrťfinálové súboje. Prekvapením turnaja bolo vyradenie Dromedárov a 1FC Stoka už po základnej časti.

Výsledky štvrťfinále boli nasledovné:
TAMI-FLATY 5-1
/ Hakel, Poliak, Radoš, Vetrák, Martiška- Odler/
SRŠNE- VTT 3-2 /Balla2x, Baran- Zmajkovič, V. Kosec ml./
VKK- Výber Enza 5-1 / Zlevský 3x, Kibo, Mino Lago - Marcel/
Multivitamín FC - Colo Colo 5-2 / Ninja, Filip, Brano Krajčír 3X - Miro Šimaček, Roman/

V semifinálových zápasoch
bolo jednoznačným šlágrom stretnutie medzi TAMI a VKK. Úspešnejším mužstvom bolo tentokrát TAMI vedené W. Poliakom, ktoré porazilo VKK v pomere 3-0 / Radoš, Poliak, Vetrák/. V druhom semifinálovom zápase porazil horehronský výber /SRŠNE/ prekvapenie turnaja mužstvo MULTIVITAMÍN FC v pomere 3-2 / Balla, Podstavek, Štulajter -B. Krajčir 2x/.

V zápase o 3 miesto pod umelým osvetlením vyhralo VKK nad mužstvom MULTIVITAMIN FC v pomere 4-2 / Ivan Lagovský 3x, P. Zlevský - E. Šulko, B. Krajčir/.

Vo FINÁLE turnaja po dramatickom zápase zvíťazilo mužstvo TAMI nad ŠRŠNAMI 2-1 / Martiška, Gero - M. Havran/. V záverečnom ceremoniáli turnaja hlavný organizátor Roman Odler vyhodnotil najlepšieho brankára FUXA z Multivitamínu a najlešieho hráča turnaja P. Zlevského z VKK, ktorým odovzdal vecné ceny. Následne odovzdal poháre pre mužstvá umiestnené na 1, 2 a 3 mieste. Turnaj pokračoval v KIA ARÉNE do neskorých večerných hodín.

V mene OZ Športové aktivity BB srdečné poďakovanie adresujeme hlavnému organizátorovi turnaja Romanovi Odlerovi. Dík Oďo....

GL LUPI

VÝSLEDKY 2.ROČNÍKA HOLIDAY CUPu V KIA ARÉNE

V sobotu 1. augusta sa za účasti 15 mužstiev uskutočnil v poradí 2. ročník prestížneho turnaja Holiday Cup, ktorého organizátormi boli Miňo Majling a Maťo Porubský. Prvenstvo z minulého roka obhajovali hráči No Fear Bystricoviny a počet účastníkov sa v porovnaní s minulým ročníkom takmer zdvojnásobil. Po odohratí zápasov v základných skupinách (víťazmi skupín boli mužstvá Capanegra, Samochod, TJ Šachový Krúžok a No Fear) pokračoval Holiday Cup osemfinálovými stretnutiami.

Osemfinálové dvojice vytvorili tímy, ktoré sa v základných skupinách umiestnili na 2. a 3. mieste. Najväčšiu drámu videli diváci v zápase medzi do 3.ligy postupujúcim Bežným Štandardom a druholigovým Simačkom, ktorý museli rozhodnúť až strely zo značky pokutového kopu.

Výsledky: Kutáči : Cuba Libre 1:4, Simaček : Bežný Štandard 0:0 (3:2 na penalty), Outseideri : Sisep 4:1, IQ : Rasta Team 3:1

Štvrťfinále: Vo štvrťfinále čakali na postupujúcich z osemfinále víťazi jednotlivých skupín, pričom o najväčšie prekvapenie sa postarali hráči Simačku, ktorý si poradili s víťazom B. skupiny Samochodom. Veľké napätie a výdatné dávky adrenalínu priniesla konfrontácia Capangery a Cuba Libre (mužstvo Godzíl), ktorá vďaka gólu Cuba Libre v posledných sekundách stretnutia dospela až do penaltového rozuzlenia. V ňom boli šťastnejší hráči Capanegry, keď rozhodujúcu penaltu premenil Andrej Výboh a skvelým zákrokom sa zaskvel Martin Giertl.

Výsledky: Capanegra : Cuba Libre 2:2 (5:4 na penalty), Samochod : Simaček 0:3, TJ Šachový Krúžok : Outseideri 6:0, No Fear : IQ 2:1.

Semifinále: Prvé semifinále obstarali hráči Capanegry a Simačku. Simaček posilnený o extraligového strelca Ivana Hamšíka nakoniec nestačil už druholigovej Capanegre a podľahol jej pomerne jasne 4:0. Avšak druhé semifinále prinieslo vzrušujúci súboj dvoch vyrovnaných tímov TJ Šachového Krúžku a No Fearu, ktorý dovtedy prechádzal turnajom bez straty bodu. Šachový Krúžok sa v dramatickom zápase ujal vedenia gólom Jána Tuharského, vlastný gól Martina Chrobáka a precízne zahraný priamy kop Vladimíra Koseca však strhli vedenie na stranu No Fearu. Šachový krúžok sa však svojej šance nezľakol a po krásnej akcii Martin Majling vyrovnal na 2:2. Rozhodnutie prišlo „z turfy“ Milana Ponického, ktorý presným projektilom zakončil vydarenú akciu Šachového Krúžku. Obhajcovi trofeje sa tak ušla „len“ miestenka do zápasu o tretie miesto

Výsledky: Capanegra : Simaček 4:0, TJ Šachový Krúžok : No Fear 3:2

Zápas 3. miesto: Prehrou v semifinále nalomený No Fear už nestihol skoncentrovať svoje, najmä psychické sily a v zápase o 3 miesto podľahol aj Simačku, ktorý na turnaji prehral len s neskorším víťazom Capanegrou. Góly Kucbela a Hamšíka v druhej polovici zápasu a výborný výkon brankára Melišeka boli definitívnymi klincami do rakvy No Fearu. Simaček : No Fear 3:1

Finále: Vo finále sa stretli mužstvá, ktoré v priebehu turnaja nepoznali trpkosť prehry. Zápas hraný za vynikajúcej atmosféry začali lepšie hráči Capanegry, ktorý sa vďaka dobre umiestnenej prízemnej strele Zehnala ujali finálového vedenia 1:0. Šachový Krúžok potom prepol na vyšší rýchlostný stupeň a vypracoval si niekoľko vyložených príležitostí, šance Majlinga, Tuharského a Bíreša však zostali nevyužité, navyše Šachový Krúžok musel neustále myslieť na hroziace brejky súpera. Keď v záverečnom nápore neuspel pri svojej „tutovke“ ani Ponický, kapitán Capanegry Andrej Výboh mohol zdvihnúť nad hlavu pohár pre víťaza 2.ročníka HOLIDAY CUPU.

Oganizátori udelili aj individuálne ocenenia: Najlepším hráčom turnaja sa zaslúžene stal Peter Zehnal z Capanegry a brankárom Tomáš Melišek zo Simačku.

V mene OZ Športové aktivity BB srdečne ďakujeme chalanom Miňovi Majlingovi a Maťovi Porubskému, ktorí sa podujali zorganizovať 2.ročník HOLIDAY CUPU, vďaka patrí všetkým zúčastneným mužstvám, rozhodcom Vladimírovi Kosecovi st. a Antonovi Gluchovi a všetkým fanúšikom. Ďakujeme, víťazom blahoželáme a tešíme sa na 3. ročník Holiday Cupu o rok v KIA ARÉNE.

LUPI & MINO MAJLING

HELLIUS CUP V KIA ARÉNE 25.7.2009

Už v poradí tretiu sobotu sa hráči a fanúšikovia malého futbalu stretli v Kia Aréne na turnaji, ktorého hlavným organizátorom bol tentokrát Robo Šuráni&Hellius.Hellius Cup začal výkopom o 9 hod. súbojmi v dvoch základných skupinách, do ktorých rozdelil usporiadateľ 8 účastníkov. Po odohratí zápasov v základných skupinách nasledovali play off zápasy, ktoré rozhodovali o semifinalistoch 1.ročníka Hellius Cupu.

Výsledky boli nasledovné:
Hellius - Hrča 5:0
Erland - Mladosť 0:2
DPH - IQ 3:1
Enzo - Sisep 1:2

V semifinále turnaja sa stretol organizátor mužstvo Hellius s Mladosťou a tentokrát rozhodol o postupujúcom mužstve do finále jediný gól s kopačky mladého Čiefa /Mladosť/. V druhom semifinále si mužstvo DPH poradilo s mužstvom SISEP v pomere 2-0.

V zápase o celkové 3.miesto na turnaji si zmerali sily neúspešné mužstvá zo semifinálových duelov, pričom vo vzájomnom súboji sa stretli mužstvá 3.ligy SISEP a HELLIUS. Šance vo vyrovnanom zápase boli na oboch stranách. Dve minúty pred koncom zápasu sa podarilo Janovi Petrovičovi skórovať a tak SISEP v zápase o 3.miesto vyhral najtesnejším rozdielom 1:0.

Vo finále 1.ročníku Hellisu Cupu po nerozhodnom výsledku v riadnom hracom čase 2-2 rozhodovali pokutové kopy. V 1.polčase finálového zápasu boli šance na oboch stranách. V druhom polčase prebrali iniciatívu hráči DPH, čoho výsledkom boli dva góly v sieti Mladosti /úspešným strelcom bol 2xBraňo Srnka/. V priebehu 2.polčasu sa podarilo hráčom Mladosti znížiť na rozdiel jedného gólu a v samotnom závere vyrovnali na 2-2 /úspešným strelcom bol 2x Igor Bačko/. O konečnom víťazovi rozhodovali teda pokutové kopy, ktorých úspešnejšími exekútormi boli hráči Mladosti, ktorí sa tak stali víťazmi 1.ročníka Hellius Cupu.

V rámci turnaja organizátor ocenil aj individuálne výkony hráčov:
-Najlepší strelec - mužstvo SISEP hráč Jano Petrovič - počet gólov 6
-Najlepší brankár - mužstvo Hellius - Jozef Kočan – obdržal 3 góly

Záverom sa chcem v mene OZ Športové aktivity BB poďakovať hlavnému organizátorovi Robovi Šuránimu, Radovi Račákovi, Tinke a Miške ako aj celému kolektívu Hellius. Vďaka patrí taktiež všetkým zúčastneným mužstvám, fanúšikom ako aj „Colinovi“ Vladovi Kosecovi. Som osobne rád, že hoci mužstvo Hellius nehráva ligu MUMF v Kia Aréne aj napriek tejto skutočnosti sa podujali Robo Šuráni &spol. zorganizovať turnaj práve u nás. Vďaka Vám chalani… …Viac o turnaji spolu s fotom a videom nájdete tu.LUPI


VÝSLEDKY TURNAJA ENZO CUP 2009 KIA ARÉNA 18.7.2009

1 miesto: BAFUNA
2.miesto: TURISTI
3. miesto: FLATY

V sobotu 18.7 sa v Kia Aréne uskutočnil už v poradí 2.ročník ENZO CUP 2009, ktorého organizátorom bol Ferino Krejču &spol. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev, ktoré po odohratí zápasov v dvoch základných skupinách "zviedli" niekoľko zaujímavých stretnutí vo vyraďovacej "play off fáze turnaja". Azda najväčśím prekvapením play off fázy bola vysoká prehra dovtedy suveréneho Uhliska /9b/s mužstvom Flaty /0b/ 3-10. Okrem AS Uhlisko sa v play off fáze rozlúčili s turnajom aj hráči Spelea, Helliusu a taktiež mužstvo hlavných organizátorov Enzo. V prvom semifinálovom zápase turnaja porazila Bafuna /nováčik IV.ligy MUMF/ hráčikov z Flaty 4-1 a druhom zápase favorizovaní výber "Turistov" vyhral jednoznačne nad Sosaurusom 9-1. V zápase o 3.miesto hráči Flaty vedení kapitánom Oďom porazili muštvo Sosaurusu 2-1, keď úspešnými strelcami boli Oďo a Peťo z Flaty a Zdeno zo Sosaurusu. V očakávanom finále turnaja prekvapujúco mužstvvo Bafuny povzbudzované početnou skupinkou svojich fanúšikov vyhralo v pomere 5-0 na mužstvom Turistov, keď úspešnými strelcami za víťazné mužstvo boli Domino 3x, Nano a Peňa. Po finálovom stretnutí hlavný organizátor turnaja Ferino Krejču odovzdal muštvám na prvývh troch miestach pekné poháre, ktoré postupne z jeho rúk prebrali Oďo /Flaty/, Michal Bereš /Turisti/ a Domino /Bafuna/.

Hlavný organizátor vyhlásil aj najlepšieho brankára turnaja, ktorým sa stal Kuko z Bafuny a najlepšieho hráča, ktorým bol Peťo Matuška z Turistov.

Oragnizátor taktiež v priebehu turnaja poskytol hráčom aj občerstvenie ....vynikajúcu grilovanú klobásku a pivko.....

Na záver sa chcem poďakovať v mene OZ Športové aktivity BB Ferinovi Krejču, Slávke, Dade a celému mužstvu ENZO. Taktiež vďaka patrí všetkým zúčastneným mužstvám, fanúšikom ako aj "Colinovi" ...Miňovi Majlingovi. Takže ešte raz ĎAKUJEME...a dúfam, že o rok sa opäť uvidíme v Kia Aréne na v poradí už 3.ročníku ENZO CUPU....

Všetko dobré a nech sa Vám darí...Lupi

VÝSLEDKY TURNAJA V MALOM FUTBALE TAMI CUP

KIA Aréna 11.7.2009

1 miesto: TAMI
2.miesto: CAPANAGRA
3. miesto: ALICE

V sobotu 11.7. sa v Kia Aréne za pekného slnečného počasia uskutočnil 1. ročník TAMI CUPU. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré organizátor rozdelil do dvoch základných hracích skupín. Po odohratí zápasov v skupinách prišli na rad zápasy o celkové umiestnenie, ktoré skončili s nasledovnými výsledkami:
Zápas o 9 miesto: VKK - Cosmos 7-2
Zápas o 7 miesto: Van To Tree - DPH 2-4
Zápas o 5 miesto: Unios - Flaty 6-0
Zápas o 3 miesto: Alice- Ikar 3-2
Finále Turnaja: TAMI- CAPANEGRA 2-2 pk. 3-1

Finále Turnaja bolo z pohľadu fanúšikov veľmi zaujímave vzhľadom na skutočnosť, že v tomto zápase sa stretla mladícka dravosť /CAPANEGRA/ na jednej strane so skúsenosťami /TAMI/ na strane druhej. V riadnom hracom čase sa stretnutie skončilo zmierlivo, keď úspešnými strelcami boli Milan Patráš a Štefanovie za TAMI a Kmeť s Giertlom za Capanegru. Po nerozhodnmom výsledku nasledovali pre divákov atraktívne pokutové kopy, ktoré lepšie zvládli hráči TAMI, ktorý sa tak stali víťazmi premierového ročníka TAMI CUPU. V záverečnom ceremoniále turnaja organizátor vyhlásil niekoľko individuálnych ocenení:

Najlepši hráč nad 40 rokov: Varga Jozef (Unios)
Najlepší brankár: Štefanovie Miro (TAMI)
Najlepší hráč: Giertl Martin (Capanegra)
Najlepší strelec: Zlevský Palo ( VKK) 10 gólov

Ceny odovzdal Ing. Husák Ján -obchodný riaditeľ spoločnosti TAMI Kežmarok. Turnaja sa zúčastnil aj Ing. Bobák Miroslav - majiteľ spološnosti TAMI Kežmarok.

Záverom by som rád v mene OZ športové aktivity BB vyslovil poďakovanie hlavnému organizátorovi turnaja Milanovi Patrášovi (+mužstvu TAMI), všetkým zúčastnenín mužstvám, rozhodcom ako aj fanúšikom, ktorí si našli cestu do Kia Arény. Dúfam, že ste boli všetci spokojní a prejavíte záujem aj o predbežný v poradí 2. ročník turnaja o putovný pohár "TAMI CUP"na búdúci rok....

Všetko dobré a nech sa darí....LUPI

VÝSLEDKY TURNAJA TV 13 CUP

KIA ARÉNA 4.7.2009

1 miesto: 3B KOŠICE
2.miesto: StarDust ZVOLEN
3. miesto: Načo Názov BB

Ďakujeme hlavnému organizátorovi Dušanovi Balónovi, zamestnancom TV 13, ženám FK Selce ako aj všetkým zúčastnením mužstvám.